Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | ADULT |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| Ski Traction Rope | Skiing Shoulder Belt |
| Children Skiing Shoulder Belt | Ski Chest Strap |
| Adjustable | The shoulder and waist straps are adjustable to fit most children. |
| Name | Ski Training Belt |
| Material | Nylon Webbing + Plastic Buckle |
| Rope Size | 3m/118.11in * 2.5cm/0.98in |
| Color | Red, Orange |
Instock
There are no reviews yet.