Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.278 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| Ski Harness Strap | Skiing Balance Child Safety Leash |
| Ski Safety Training Harness Belt | Skating Skiing Rope Shoulder Strap |
| Anti-fall Skating Traction Belt | Children Ski Harness Belt |
| Material | Nylon, Polyester |
| Color | Black |
| Weight | 180 g |
Instock
There are no reviews yet.