Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | Above 13, >8 Years |
| Model Number | 2921 |
| Style | Half-covered |
| Head Circumference | 58-60CM |
| Sport | skiing |
| Material | Composites, PC+EPS |
| Applicable People | unisex |
| Season | Universal |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | HELMET |
| Application | skiing, snowmobile, riding, skateboard |
| Feature | ultralight |
| Size | S/53-56cm, M/57-59cm, L/59-61cm |
| Color | White, Black, Pink, Camouflage |
| Gender | S for children or women, M L size for adult |
| Gift | Perfect ski helmet for husband or wife as gift |
Instock
There are no reviews yet.