Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | GOG-2812 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 18.5cm |
| Lens Height | 10.5cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Lens Color | Gold, Blue, Silver, Green, Black |
| Type | Frameless Ski Goggles |
| Lens Style | Spherical, Mirror |
| Weather | Sunny and Cloudy |
| Features | 100% UV400 Protecion; Anti-fog; OTG |
| Strap | Detachable, Anti-slip |
| Fit for | Men, Women |
| Note | There are two different options, please see it clear when making order |
| Package | Option one( include goggles+yellow lense+case), option two ( include ski goggle only) |
Instock
There are no reviews yet.