Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 11 × 20 cm |
| Frame Color | black |
| Model Number | YW40297 |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 17 cm |
| Lens Height | 5.5 cm |
| Lenses Optical Attribute | UV |
| Brand Name | ITSTYLE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Type | Ski Glasses |
| Name | Ski goggles |
| Material | ABS |
| Size | Free |
| Color | Mixed |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.