Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | PURPLE |
| Model Number | 24100 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | black |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 185mm |
| Lens Height | 105mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Application | Skiing, Snowboard, Snowmobiling |
| For Crowd | Adult Male Female |
| Package | Comes in a beautiful gift box for sale |
Instock
There are no reviews yet.