Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | WHITE |
| Model Number | GOG-21101-lens only |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 140mm |
| Lens Height | 105mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Package | 1 piece replacement lenses only, not full ski goggles |
| Suit for | Only support Model COPOZZ 21101 goggles, not suit for goggles from others. |
Instock
There are no reviews yet.