Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Model Number | ACC30060 ACC30061 |
| Material | Polyester |
| Brand Name | VECTOR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Best Use | Downhill Skiing, Snowboarding |
| Palm Material | PU |
| Lining Fabric | Polyester |
| Waterproof | Yes |
| Type Of Waterproofing | TPU 0.2mm waterproof breathable layer |
| Insulation | 100% synthetic fibers |
| Weight of Insulation | 120g |
| Glove Leash | Yes |
| Gender | Men, Women |
Instock
There are no reviews yet.