Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Gender | For Kids(Boys And Girls) |
| Type | Cycling Ski Goggles |
| Material | TPU |
| Size | As Picture Show |
| Weight | 72g |
| Package | 1pcs |
Instock
There are no reviews yet.