Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | Skiing Goggles |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 18cm |
| Lens Height | 10cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Feature 1 | snowboard accessories, ski mask, ski accessories |
| Feature 2 | ski goggles, copozz, ski glasses, sci, vector |
| Feature 3 | gogle narciarskie, ski goggles men, lunette de ski |
| Feature 4 | gafas motocross, skiing, skiing accessories, esqui, lentes de sol hombre |
| Feature 5 | snowboard, snowboard goggles, masque de ski, ski brille, night vision gogg |
| Feature 6 | gafas de sol hombre, winter eyepieces, lentes ciclismo hombre |
| Feature 7 | ski femme, ski bril, lentes de sol |
Instock
There are no reviews yet.