Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 1 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | ACS-14-5 |
| Length (cm) | 12.95*10.92 cm |
| Age | ADULT |
| Type | All Mountain |
| Brand Name | xcman |
| Origin | Mainland China |
| Modular and Configurable | YES |
| 3M Adhesive | YES |
Instock
There are no reviews yet.