Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | S-3 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN, Unisex Men Women Teenager |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 17.8cm |
| Lens Height | 9.8cm |
| Lenses Optical Attribute | Anti-fog, UV400 Protection, Mirror Coating, Better anti-scratch perfor |
| Brand Name | LOCLE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Item | Skiing Glasses/Snowboard Goggles |
| Name | Skiing Glasses, Ski Eyewear, Ski Mask, Snowboard Goggles |
| With Cloth Bag | Yes |
| Feature | UV 400, Mirror Coating, Anti-fog, Spherical |
| Weight | about 150g |
| Situation | Skiing all day and any Weather |
| Double Layers | Yes |
| Dropshipping and Wholesale | Please contact with seller |
Instock
There are no reviews yet.