Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.188 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | HX23 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 180mm |
| Lens Height | 110mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Brand Name | JINSHANGJINMEI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.