Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lenses Material | Plastic |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 15.8cm |
| Lens Height | 8.3cm |
| Brand Name | ROCKBROS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.