Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | K718 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 18.5cm |
| Lens Height | 10cm |
| Lenses Optical Attribute | Photochromic+UV400 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.