Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 17.5 cm |
| Lens Height | 9.5 cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Brand Name | Kapvoe |
| Mirror type | Cylinder Magnetic |
| Helmet Compatible | Suit for most of helmets |
| Occasion | Skiing, Snowmobiling, Cycling, Ridiing, Snowboarding |
| Note | There are two different options, please see it clear when making order |
Instock
There are no reviews yet.