Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | HXJ20021 |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 15.9cm |
| Lens Height | 9.5cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Brand Name | VECTOR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.