Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Collar | Hooded |
| Feature | Breathable, waterproof, Windproof |
| Gender | MEN |
| Material | POLYESTER, Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Sport Type | Snowboarding |
| Style | SKI634 |
| Color | as picture |
| Windproof | keep warm |
| Waterproof | 20000 mmHz0 |
| Permeability | 10000 g/(mz.24h) |
| Zips | YKK |
Instock
There are no reviews yet.