Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.049 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | Running Bags |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Waist |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Product category | Sports fanny pack |
| Length | 91cm |
| Material quality | Polyester/rubber yarn |
| Diameter | 50 |
| Applicable sports | track and field |
| Sports bag type | Outdoor bag |
Instock
There are no reviews yet.