Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 3 × 1 cm |
| Model Number | Reflective Strap Pendant |
| Item Length | 25.5cm |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Width | 3.5cm |
| Surface layer | cold resistant reflective lattice, cold resistant reflective lattice |
| Battery | CR 2032 |
| Reflective distance | Up to 200 Meters |
| LED | super bright LED + light guide bar |
| Length | 25.5cm |
| Packing List | 1*Reflective Strap Pendant |
| support | dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.