Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | R0013 |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Waist |
| Brand Name | YUYU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Color | black, blue, green, pink, orange, purple |
| Applicable scene | Cycling, running and other out door sports |
| waist | 60cm – 120cm |
| hardness | soft |
| feature1 | Multifunction running bag |
| Feature 2 | with zipper |
| Function | waist bag, phone bag, marathon bag |
| phone size | 7 inch mobile phone |
Instock
There are no reviews yet.