Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon, nylon + PU + silicone |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Arm |
| Brand Name | cycle zone |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Wristband length | about 25.5cm |
| Wrist Circumstance Range | 15-25cm |
| Colour Optional | red, green, black, cyan |
Instock
There are no reviews yet.