Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | W81011, W8101 |
| Material | Nylon, 85% nylon, 15% spandex |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Waist |
| Brand Name | TOPITEM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item | Running waist belt |
| Fabric | 4-way stretch |
| Weight | 40g |
| Color | Blue, pink, grat, black |
| Size | S/M, M/L. LXL |
| S waistline | 68 to 92cm |
| M waistline | 88 to 102cm |
| L waistline | 98 to 114cm |
| can with bottle | 250ML Soft Flask |
Instock
There are no reviews yet.