Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | Running Belt Bag |
| Material | POLYESTER, Lycra |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Waist |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size | 27cm * 12cm |
| Feature 1 | Sports Fanny Pack |
| Feature 2 | Running Belt Bag |
| Feature 3 | Mobile Phone Waist Bag |
| Feature 4 | Outdoor Running Sportwear |
Instock
There are no reviews yet.