Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Model Number | JL156 |
| Item Length | 38*8.4cm*8.4cm |
| Material | Nylon |
| Gender | MEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.