Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | Above 13 |
| Model Number | Arm Cover |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Size | 38*18cm |
| Packing | 1Pair |
| Feature1 | Labor Protection Sleeves |
| Feature2 | Long Gloves |
| Feature3 | Work Sleeves |
| Feature4 | Kitchen Accessories |
Instock
There are no reviews yet.