Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Size | L |
| Model Number | E908, E908 |
| Material | Nylon |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Arm |
| Brand Name | AONIJIE |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, Blue, Orange |
| Addtional choose | 500ml Soft Water Flask |
| Recommend Water Temperature | 0-40 C |
Instock
There are no reviews yet.