Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Age | Above 13 |
| Model Number | CS-X03 |
| Item Length | 39-43 cm |
| Material | LYCRA, Nylon and Spandex |
| Gender | MEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Features | Reflective Breathable Flexible Sunscreen |
| Sport 1 | Cycling, Climbing, Hiking |
| Sport 2 | Fishing, Running, Basketball etc. |
Instock
There are no reviews yet.