Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | Above 13 |
| Model Number | Arm Warmers |
| Item Length | 54-68cm |
| Material | LYCRA, Polyester+Spandex |
| Gender | MEN |
| Origin | Mainland China |
| Color | black/Yellow/white/red |
| Features | UV protection anti-sweat soft breathable windproof |
| application | cycling |
Instock
There are no reviews yet.