Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | MEN |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Closure Type | Drawstring |
| Gender | MEN |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Item Type | full length |
| Sport Type | Running |
| Listing year/season | Summer 2024 |
| Suitable for the season | Summer |
| Main fabric components | polyester |
| Pants length | long |
| Error range | 1-2cm |
| Suitable for the target audience | teenagers |
| Content of main fabric components | 90% |
Instock
There are no reviews yet.