Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Waist |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Running belt bag Color | Black, Blue, Pink, Red, Green |
| Use | Running, Traveling, Jogging, Walking, Workout, Gym, Sports case |
| Running pocket for people | For woman, man, boy, girl |
| Running waist bag material | microfiber, pvc, nylon |
| Sport belt style | Belt phone case running bag |
| Suitable | phone size less than 160mm*85mm*8.3mm |
Instock
There are no reviews yet.