Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Material | PU |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Back |
| Brand Name | MIHJUSFDH |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Feature 1 | Foldable |
| Suitable places | hiking, climbing, traveling, running, cycling |
| Name | TPU Soft Water Bag |
| Specification | 500ml |
| Temperature resistance | 0℃-40℃ is recommended |
Instock
There are no reviews yet.