Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | Above 13 |
| Model Number | Arm-006 |
| Item Length | 38cm-45cm |
| Material | LYCRA |
| Gender | MEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.