Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 28 × 4 cm |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | UT-202261 |
| Material | Spandex + polyester, Polyester + Spandex |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Back |
| Brand Name | ULTRA-TRI |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Net weight | about 210g |
| Capacity | 10L |
| Color | Black, light blue |
Instock
There are no reviews yet.