Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | Above 13 |
| Model Number | arm warmer |
| Item Length | 40-52 cm |
| Material | SPANDEX |
| Gender | MEN, women |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Arm Warmer Origin | China |
| Cycling Cuff Quality | good |
| Support Bicycle Sleeves | yes |
Instock
There are no reviews yet.