Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Age | Above 13 |
| Model Number | spider arm sleeve warmers |
| Item Length | 44-46cm |
| Material | POLYESTER, 100% Polyester Lycra Arm Sleeve |
| Gender | MEN |
| Brand Name | Out Allin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Feature | Lightweight, UV Protection, Quick Drying, Sun Protetion, Breathable Arm Warmer |
| Pattern | Arm Sleeve, Arm Warmer, Cycling sleeves |
| Scene | Motorcycle, Running, Cycling, Yoga, Outdoor Arm Sleeves |
| Function | High Elastic, Dust-proof, Sunscreen, Windproof, Moisture-wicking |
| Sports Type | Hiking, Camping, Fishing, Motorcycle, Running, Cycling Arm Warmers |
| Application | Cycling, Hunting, Hiking, Camping, Climbing, Fishing, Camping |
| Style | Spiderman, Captain American, Ironman, Marvel Arm Sleeves |
| Support | Customized, OEM, Personalized, Custom Your Design |
| Season | Spring, Summer, Autumn, Winter, All Seasons |
Instock
There are no reviews yet.