Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.167 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Department Name | MEN |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | DK-887 |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | ADED |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | shorts |
| Sport Type | Running |
| Error range | 2cm |
| Suitable season | summertime |
| style | Straight tube, sports and leisure |
| Do these pants have a liner? | This pair of pants has no lining. |
| Application scenario | Running, fitness equipment, fitness, sports trends |
| Applicable attribute | Sports leisure running fitness training |
| Feature | quick-dry |
| Fly opening | drawstring |
| Garment pattern | loose |
Instock
There are no reviews yet.