Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | U201 |
| Material | CANVAS |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Waist |
| Brand Name | Bonytain |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Color | Black, Blue, Rose, Orange |
| Applicable gender | Unisex |
| Length | 75-120cm |
| Style | Fashion |
Instock
There are no reviews yet.