Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Warning | Small parts, not for children under 3 years |
| Gender | Unisex |
| Scale | 1:6 |
| Type | Furniture Toys Set |
| Model Number | 24048 |
| Material | Wood |
| Brand Name | me and house |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Size | 22.5*12*12.5cm |
Instock
There are no reviews yet.