Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Origin | Mainland China |
| Type | 3-Prong Golf Ball Retriever |
| Usage | Golf Ball Retriever Grabber Pick Up |
| Feature | uction Cup Ball Grabber |
| Style | Easy to Use |
| product feature | Back Saver Claw Put On Putter Grip |
| colour | Black |
| package quantity | 1pcs/3pcs Grabber Claw Sucker |
| packed weight | 80g |
| Service performance | Excellent Golf Ball Retriever |
| function | Golf ball picking tool suction cup grab |
| Package Dimensions | 15*10*8cm |
Instock
There are no reviews yet.