Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 2 cm |
| Model Number | GA-Black |
| Type | Golf Scorecard |
| Derivative Series | Golf Scorecard Holder |
| Brand Name | KOFULL |
| Origin | Mainland China |
| Material | PU Leather |
| Size | 8.6×5.8×0.78 inch |
| Weight | 360g |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.