Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Golf Shoe Spikes |
| Derivative Series | Golf Shoe Spikes |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Materials | Plastic |
| Package Weight | about.40g |
| Size | about.3x1cm/1.18×0.39in |
Instock
There are no reviews yet.