Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 1 Pc Golf Weight Screw. |
| Material | Alloy |
| Brand Name | gohantee |
| Origin | Mainland China |
| Fitment | for Taylormade Sim2/Sim2 MAX/ LS Driver |
| Weight | 12g, 14g, 16g, 18g, 20g, 22g, 24g, 26g, 28g, 29g, 30g, 32g, 33g. |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.