Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Grip Size | Standard |
| Model Number | 1 Pc Golf Training Grips |
| Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Color | Red, Green, Blue, Black |
| Size | 24.5 cm/9.64inch |
| Hole inner diameter | 11.5mm/0.452in |
Instock
There are no reviews yet.