Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 1 Pc Golf Weight Screw. |
| Material | Alloy. |
| Brand Name | SURIEEN |
| Origin | Mainland China |
| Fitment | for SIM2/SIM2 MAX Driver Head Fairway Wood. |
| Weight | 2g, 3g, 4g, 5g, 6g, 7g, 8g, 9g, 10g, 11g, 12g, 14g. |
| Main Color | Black. |
Instock
There are no reviews yet.