Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Warning | Small parts, not for children under 3 years |
| Gender | Unisex |
| Scale | 1:6 |
| Type | Furniture Toys Set |
| Model Number | 24055 |
| Material | Metal |
| Brand Name | me and house |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Size | Width:1.1cm length:9.5cm Height: 1.2cm |
Instock
There are no reviews yet.