Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 9 cm |
| Model Number | Golf Pencil Score Card Pens/ Golf Training Aids. |
| Type | Putting Green |
| Derivative Series | Study Stationery |
| Origin | Mainland China |
| Color | Yellow, Blue, Orange, Red, Black. |
| Material | PP + Pencil lead. |
| Length | approx. 11.5 cm/4.53 inch. |
| Width | Approx.1.5cm/0.59 inch. |
| Quantity | 50 (±2)pieces. |
Instock
There are no reviews yet.