Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Grip Size | Standard |
| Model Number | red/blue Golf Grip |
| Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| color | red /blue |
| Length | 270mm |
| Midsize Weight | 60g±2 |
| Standard Weight | 52g±2 |
Instock
There are no reviews yet.