Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Small parts, not for children under 3 years |
| Gender | Unisex |
| Scale | 1:6 |
| Type | Furniture Toys Set |
| Model Number | 40002 |
| Material | Metal |
| Brand Name | me and house |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Size | Width:4cm length:4cm Height: 5.4cm |
Instock
There are no reviews yet.