Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | A-09 |
| Type | Putting Green, Golf Shoe Spike |
| Derivative Series | Pillow/Cushion, Golf Shoe Spike |
| Brand Name | Siranlive |
| Origin | Mainland China |
| Color | Gray+Black |
| Size | about 2.6cm x 2.8cm x 1cm / 1.02inch x 1.10inch x 0.39inch |
| Quantity | 14PCS |
| Sku | 19400072 |
Instock
There are no reviews yet.